Faizsiz Mantolama Kredisi

Mantolama(Isı Yalıtım) Kredisi ve Enerji Kimlik Belgesi(EKB)

Isı yalıtımı, yaşam kalitesini arttırarak ve enerji tasarrufu sağlayarak en önemli yatırımlardan biri haline gelmiştir.

Binalarda ısının;  %35’i duvarlardan, %25’i çatıdan, %25’i kapı ve pencerelerden, %15’i temel ve taşıyıcılardan kaçar.

Binalarımız kışın soğur, yazın ise ısınır. Kışın kömür, doğalgaz gibi yakıtlar kullanarak evimizi soğumaması için ısıtır; yazın ise ısınan evimizi klimalarla soğuturuz.

Isı Yalıtımı, kışın ısınmak yazın da serinlemek için harcadığımız enerjiyi azaltmak ve daha rahat ortamlarda yaşamak amacıyla binaların dış cephe duvarları, cam ve doğramaları, çatıları, döşemeleri ve tesisatlarında, ısı geçişini azaltan önlemler almaktir.

Isı Yalıtımı Ne Sağlar

Isı Yalıtımı Aile Bütçesine Katkı Sağlar; Klima için kullandığınız elektrik faturanız en az %50 azalır. Isıtma için kullandığınız yakıt gideriniz (doğal gaz, fueloil, kömür vb.) en az %50 azalır. Isı Yalıtımı için yapılan harcama, sağlanan verimlilik sebebiyle kendini 2 yıl içerisinde geri öder.

Isı Yalıtımı Binayı Korur

Betonun içindeki demirlerin paslanmasını engeller ve depreme karşı korur.

Isı Yalıtımı sağlıklı ortam sağlar; Evlerde küflenme, siyah leke ve mantar oluşmasına neden olan terlemeyi önler, sağlıklı mekânlar oluşturur.

Isı Yalıtımı konforlu yaşam sağlar; Yasam alanları içerisinde dengeli oda sıcaklıkları yaratarak konforlu mekânlar oluşturur.

Isı Yalıtımı / Mantolama ülkemizin kalkınmasına katkı sağlar; Ülkemiz enerji ihtiyacının %75’ini dış kaynaklardan sağlar. Yalıtım, enerji ihtiyacı için dışa bağımlılığı azaltır. Yalıtımın ülkemize her yıl 10 milyar TL tasarruf sağlayabilecek potansiyeli vardır.

Isı Yalıtımı küresel ısınma ile mücadele saglar; Fosil yakıt tüketimini azalttığı için, küresel ısınmaya karşı en önemli mücadele aracıdır.  

 

2017 Mayıs ayına kadar tüm binalarda mantolama (ısı yalıtımı) yaptırılması gerekiyor. Bu süre zarfında kat maliklerine sunulan en uygun mantolama kredisi ile malikler ödeme konusunda zorluk yaşamadan mantolama yaptırabilecek.

Sıfır faizli mantolama kredisini kaçırmayın...

Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER) ve GNYAPI ayrıcalığıyla Şekerbank EKOKredi hizmeti sayesinde 0 komisyon ile yalıtım kredisine sahip olabilirsiniz.

ISI YALITIM KREDİSİ

18 ay 0 peşinat, %0 faiz, dosya masrafsız yalıtım kredisi GNYAPI ayrıcalığıyla sizlere sunuyoruz.

GNYAPI' nın sizlere sunduğu ödeme kolaylıkları sayesinde ödemelerinizi 18 ay taksitle peşinatsız, faizsiz ve dosya masrafsız gerçekleştirebilir ya da 60 ay taksit imkânından yararlanarak kredi ya da senet ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.Tercihiniz doğrultusunda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile taksitli ödeme yapabileceğiniz gibi, peşin ödemelerinizde de özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 

 

Enerji Kimlik Belgesi (EKB)

Bina Enerji Performans Yönetmeliğine uygun olarak bep-TR yazılımı üzerinden düzenlenen Enerji Kimlik Belgesi için yalıtım uygulaması başlamadan önce konutunuzun mevcut profili çıkartılacak ve uygulama sonrasında hangi enerji verimlilik sınıfında yer alacağı belirlenir. Konutlarda Enerji Performans yönetmeliğine göre 2 Mayıs 2017 tarihine kadar konutların EKB belgesini düzenlemiş olması şartı aranacaktır.

 

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Dış Cephe Mantolama (Isı Yalıtımı), İzolasyon, Çatı Kaplama Uygulaması, Su Yalıtımı, Cephe Giydirme, Boya, Seramik Uygulama ,Değer Katan Ek Uygulamalar, Dekoratif Cephe Kaplamaları ve daha fazlası... Binanız için gerekli olan tüm yenilikler en uygun fiyat ve avantajlarıyla GNYAPI® 'da. ☏ 444 GNYP

 

kaynak:gnyapi.com.tr

 Etiketler : Mantolama Kredisi, EKOKredi, İzoder, Faizsiz kredi, masrafsız kredi


Benzer Konular Kategoriler Hatalı Mantolama Sökümü Nasıl Yapılır Isı Yalıtımında Yanlışlar ve Doğrular Bina Dış Cephe Kaplamaları Bina Isı Kayıpları ve Isı Yalıtımı Söve Uygulamaları İş Süreçlerimiz Dış Cephe Mantolama American Siding Bina Ses Yalıtımı BTB Üzerine Mantolama Yapılırmı Mantolama Üzerine Klima Montajı Nasıl Yapılır Mantolama Teknik Detaylar Mantolama Teklifi Örneği Çatı Yalıtımı Dış Cephe Giydirme Sistemleri Binalarda Isı Yalıtımı Temel Su Yalıtımı Yangın Yalıtımı ve Yangın Yalıtım Malzemeleri Mantolamamı Nasıl Koruyabilirim Taşyünü
Site Haritası Hakkımızda Hizmetlerimiz Mantolama Isı Yalıtımı İş Süreçlerimiz Referanslar Bize Ulaşın Basında GNYAPI Sitemap Site Haritası
İnsan Kaynakları İK Politikamız Açık Pozisyonlar Başvuru Formu
Ustalara Özel Eğitim Talebi Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.

Keşif Formu
ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
Ayrıcalıklar
GNYAPI AYRICALIKLARI
Estetik Tasarım
ESTETİK TASARIM
GNYAPI Kurumsal
GNYAPI KURUMSAL