mantolama konferansı

Konut yöneticilerinin mantolama ile ilgili sorularına cevap bulmaları ve uygulama sürecinin başından sonuna kadar gereksinim duyacakları tüm çözüm ortaklarına bir arada ulaşmaları amaçlanan 4. Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansı GNYAPI tarafından 10 Ocak tarihinde İstanbul Marriott Hotel Asia’da gerçekleştirildi. Yalıtım sektöründe konut yöneticilerini sektör profesyonelleri ile buluşturan tek platform olan Konut Yöneticileri Konferanslarında bu yıl da Türkiye’nin öncü üretici ve kuruluşları ile mantolama kararı almış konut yönetimleri buluşturularak etkin bir organizasyona imza atıldı. 

460 konut yöneticisinin katılımıyla gerçekleştirilen 4. Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansı, katılımcılara mantolama sürecinde ihtiyaç duyacakları birçok ürün, uygulama ve katılımcılara özel ödeme seçeneklerini bir arada sunarak konut yönetimlerinin beğenisini kazandı.

Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği İZODER’in bu yıl da desteklediği 4. Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansı’nın açılış konuşmasını Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Erdal Çalıkoğlu yaptı. Saint-Gobain Weber ve Filli Boya konferansın ürün sponsorları, Şekerbank ise tek finans sponsoru olarak konut yöneticilerini ürün ve hizmetleri hakkında bilgilendirdiler.

İZODER Teknik Uzmanı Güneş Yüzügür “İZODER ile Mantolama Hakkında” sunumunu gerçekleştirerek yalıtım tüketicilerine güncel veriler doğrultusunda ışık tuttu. Saint-Gobain Weber Türkiye Ürün Yöneticisi Çağrı Ersöz, gerçekleştirdiği sunum ile katılımcıların “Weber Maxitherm Mantolama Sistemi” hakkında detaylı bilgiye sahip olmalarını sağladı. Betek Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gülay Dindoruk ise sunumu ile “Capatect Isı Yalıtım Sistemi” hakkında tüketicileri bilgilendirirken, uygulama sponsorluğunu üstlenen Filli Boya, konferans esnasında gerçekleştirdiği mantolama uygulaması ile katılımcıların mantolama uygulamasının her aşamasını görmesini sağladı ve teknik gereklilikler ile ilgili bilgilendirdi. Şekerbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, EKOkredi ürünüyle ilgili bir sunum gerçekleştirerek sadece konferans katılımcısı konut yöneticileri ve projelerine özel 30 ay vadeli, sıfır faizli kredi imkanının müjdesini verdi. 

GNYAPI yetkililerinin yıl içerisinde gerçekleştirdikleri incelemeler sonucunda mantolama sürecini yürüten konut yönetimlerinin en çok ihtiyaç tespiti, karar alma, teklif toplama ve firma seçimi konularında problem yaşadıkları tespit edildiğinden Güney Yapı Yönetim Kurulu Başkanı A. Bülent Güney, “Mantolama Kararında Dikkat Edilmesi Gerekenler” konulu bir sunum gerçekleştirerek konut yönetimlerine karşılaşabilecekleri riskler ve çözümleri ile ilgili bir yol haritası çizdi.

Konferans sonunda gerçekleşen çekilişte, katılım gösteren konutlar arasında yer alan Birlik Sitesi, Çamdibi Apartmanı, Melisa Apartmanı, Yahya Kaptan Yerleşkesi E1 Blok ve Mehmet Akif Ersoy Apartmanı mantolama uygulamalarında %25, Umut Apartmanı ise %50 indirim hakkı kazandı. 

Katılımcı sayısı her sene daha da büyüyen ve yalıtım sektörü tarafından takdir toplamaya devam eden 4. Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansı’nın videolarına ulaşmak için buraya tıklayın.

 

Kaynak : https://www.gnyapi.com.tr/4konut-yoneticileri-konferansi

 Etiketler : konut yöneticileri konferansı, mantolama konferansı


Benzer Konular 4.Konut Yöneticileri Konferansı GNYAPI, 40.Yapı Fuarında!
GNYAPI, Mantolama Uygulamaları ve Yenilikçi Hizmetleriyle 40.... 5. Usta Konferansı Yapıldı
5. Usta Konferansı’nı düzenleyen GNYAPI, ısı yalıtım... 4.Konut Yöneticileri Konferansı
Konut yöneticilerinin mantolama ile ilgili sorularına cevap bulmaları... Konferansımızın Sitesi Yayında
www.konutyoneticilerikonferansi.com yayına başladı. Konut Yöneticilerini... gnyapi.com.tr Yayında
​ Güney Yapı İzolasyonun yeni markası GNYAPI nın yayına... Yalıtımda Türkiye Lideriyiz
2012 yılında 485.000 m² ısı yalıtım uygulamasıyla GNYAPI, bir... Yangında Yalıtım Hayat Kurtarı
Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği İZODER, AKUT Yönetim... Yalıtım Sektöründe Yeterliliğe
Yalıtım Sektöründe Yeterliliğe Dayalı Belgelendirme Başlatılmıştır İZODER...
Site Haritası Hakkımızda Hizmetlerimiz Mantolama Isı Yalıtımı İş Süreçlerimiz Referanslar Bize Ulaşın Basında GNYAPI Sitemap Site Haritası
İnsan Kaynakları İK Politikamız Açık Pozisyonlar Başvuru Formu
Ustalara Özel Eğitim Talebi Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.

Keşif Formu
ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
Ayrıcalıklar
GNYAPI AYRICALIKLARI
Estetik Tasarım
ESTETİK TASARIM
GNYAPI Kurumsal
GNYAPI KURUMSAL