şekerbank yalıtım kredisi ekokredi

ŞEKERBANK EKOKREDİ

GNYAPI'nın sizlere sunduğu ödeme kolaylıkları sayesinde ödemelerinizi 18 ay taksitle peşinatsız, faizsiz ve dosya masrafsız gerçekleştirebilir ya da 60 ay taksit imkanından yararlanarak kredi ya da senet ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile taksitli ödeme yapabileceğiniz gibi, peşin ödemelerinizde de özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 

EKOKREDİ & TÜRKİYE FİNANS YALITIM KREDİSİ

GNYAPI markasının bankalar ile olan özel anlaşmaları sayesinde yalıtım kredisi avantajlarından yararlanabilir, dosya masrafsız, %0 faiz oranları ile 18 ay vade fırsatını değerlendirebilirsiniz. Kampanya dahilinde 30 Eylül 2014 tarihine kadar ısı yalıtım kararı alınması durumunda binanız için düzenlenecek Enerji Kimlik Belgesine de sahip olacaksınız. 

Isı Yalıtımı Hizmet Paketleri,  İZODER (Isı Su Ses Yangın Yalıtımcıları Derneği)  teknik danışmanlığında gerçekleştirilmektedir.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ 

Bina Enerji Performans Yönetmeliğine uygun olarak bep-TR yazılımı üzerinden düzenlenen Enerji Kimlik Belgesi için yalıtım uygulaması başlamadan önce konutunuzun mevcut profili çıkarılacak ve uygulama sonrasında hangi enerji verimlilik sınıfında yer alacağı belirtilecektir. Konutlarda Enerji Performans Yönetmeliğine göre; 2017 Mayıs ayına kadar konutların Enerji Kimlik Belgelerinin alınmış olması gerekmektedir ve bu tarihten itibaren alım, satım, kiralama gibi işlemlerde bu belgenin düzenlenmiş olması şartı aranacaktır. 

GNYAPI'nın size özel ödeme seçenekleri sayesinde istediğiniz ödeme kolaylığından yararlanarak enerji tasarrufuna atılan ilk adımın keyfini bütçenizi zorlamadan çıkarın.

 

Kaynak : https://www.gnyapi.com.tr/ekokrediEtiketler : ekokredi, enerji kimlik belgesi


Benzer Konular Kategoriler Hatalı Mantolama Sökümü Nasıl Yapılır Isı Yalıtımında Yanlışlar ve Doğrular Bina Dış Cephe Kaplamaları Bina Isı Kayıpları ve Isı Yalıtımı Söve Uygulamaları İş Süreçlerimiz Dış Cephe Mantolama American Siding Bina Ses Yalıtımı BTB Üzerine Mantolama Yapılırmı Mantolama Üzerine Klima Montajı Nasıl Yapılır Mantolama Teknik Detaylar Mantolama Teklifi Örneği Çatı Yalıtımı Dış Cephe Giydirme Sistemleri Binalarda Isı Yalıtımı Temel Su Yalıtımı Yangın Yalıtımı ve Yangın Yalıtım Malzemeleri Mantolamamı Nasıl Koruyabilirim Taşyünü
Site Haritası Hakkımızda Hizmetlerimiz Mantolama Isı Yalıtımı İş Süreçlerimiz Referanslar Bize Ulaşın Basında GNYAPI Sitemap Site Haritası
İnsan Kaynakları İK Politikamız Açık Pozisyonlar Başvuru Formu
Ustalara Özel Eğitim Talebi Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.

Keşif Formu
ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
Ayrıcalıklar
GNYAPI AYRICALIKLARI
Estetik Tasarım
ESTETİK TASARIM
GNYAPI Kurumsal
GNYAPI KURUMSAL