polisan home cometics

POLİSAN

1943 yılında ticarete başlayan Polisan Holding, 40 yıldır Türk Kimya Endüstrisi'nin lider şirketlerinden biri olarak, kimyevi maddeler üretimi ve dağıtımı alanında çalışmaktadır. Ürün ve hizmet yelpazesi içerisinde boya, tutkal, tekstil, deri, ağaç ve tarım endüstrilerini destekleyici nihai ve yan maddelerin üretimi ile birlikte ayrıca terminalinde depolama hizmeti de vermektedir.

POLİSAN' IN MİSYON VE VİZYONU

Polisan ile Dünyayı daha keyifli, renkli ve huzurlu yaşanır kılmak.

Tüketicilerimizin yaşadığı mekanlardan keyif alması için, en yenilikçi, en fonksiyonel, en pratik, en çözümleyici ürünleri üretmek ve bu ürünleri en uygun fiyatlarla, en kolay ulşılabilir şekilde, en anlaşılır uygulama bilgileriyle pazara sunmak.

POLİSAN' IN DEĞERLERİ

Dürüstlük ve Şeffaflık    
Bağlılık/Vefa
Güvenilirlik
Mütevazilik     
Yenilikçilik     
Çevre duyarlılığı    
İnsan sağlığı    
    
Kuruluş ilkesi olarak ,sürekli gelişimi benimseyen Polisan,yurtiçi ve yurtdışı atılım hızını artırarak sürdürmekte ve Türk kimya sektöründe lider ve öncü olmaya devam etmektedir.     
     
Ürünlerini sürekli geliştirebilen bir kalite anlayışıyla üreten ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi sahibi Polisan yeni ürün ve hizmet geliştirmesi için araştırma ve geliştirme (Ar&Ge) çalışmalarına önemli yatırımlar yapıyor.     
     
Gülen Boya'nın ısı yalıtımında kaliteli ve eksiksiz çözüm anlayışıyla ürettiği Polisan mantolama sistemi Polisan Exelans Mantolama Sistemi binanızı tam anlamıyla koruma altına alir.     
     
Exelans Enerji Mantolama Sistemi harcadığınız Enerjiden, yaz-kış %50 oranında tasarruf sağlar.    

POLİSAN İÇ CEPHE  BOYA

Geniş ürün yelpazesiyle 25 yıldır yeniliklere imza atan Polisan, Elegans ile performans sunuyor. Sayısız özellik bir arada. Elegans Anti-aging Türkiye' nin en çok tercih edilen iç mekan ürünlerinden olan Elegans Anti- aging, üstün özellikleri sayesinde çok daha uzun süre dayanır ve mekanların yıllarca genç kalmasını sağlar. Antimikrobiyel Yapısı sayesinde uygulandığı yüzeylerde insan vücuduna zararlı mikroplara karşı direnç gösterir, maksimum hijyen sunar. Küf ve mantar oluşumunu önleyerek sağlıklı ortamlar yaratır. Silinebilmesi sayesinde büyük kolaylık sağlar, duvarlar rengini kaybetmez. Esneyerek duvar arasındaki çatlakları doldurur. Bakteri oluşumunu engelleyerek güvenli bir ortam oluşturur. Su itme ve yüksek örtücülük özellikleriyle en yüksek kaliteyi arayanların beklentilerini fazlasıyla karşılar.

Kullanıcı ihtiyaçlarını analiz edip sürekli yeni ürünler geliştiren Polisan, Elegans Anti-aging serisinde fonksiyonel özelliklerin yanında trendleri yakalayarak göz alıcı renkleri sunuyor ve yaşam alanlarına renk katıyor.

Sınırsız renk özgürlüğü Mix Center'da. Renk seçimine özgür bir yaklaşım getiren Polisan, Mix Center sistemi ile hayallerdeki rengi elde etmeyi sağlıyor. İstediğiniz rengi, kartela renklerinden bağımsız olarak istediğiniz anda sunuyor. Üstelik bu özel hizmette fiyat farkı yok! Hayallerdeki renge ulaşmak hiç bu kadar pratik ve hızlı olmamıştı.

Ayrıca, dilerseniz kumaş parçası, kağıt, yaprak gibi objeleri MixCenter'in Optimix Renk Okuma Sistemi ile okutarak, boyanızı objenin renginden de elde edebilirsiniz. Evinizin kozmetiği Home Cosmetics. Boyaya yepyeni bir bakış açısı getiren Polisan, evini sadece boyadığını düşünmeyen, boyayı evin kozmetiği olarak gören kadınlar için Home Cosmetics'i yaratti. Home Cosmetics Decoart efekt serisinde yer alan Keten, Sim, Sedef, Süet ve Antik ile evlerde eşsiz dekoratif alanlar oluşturulabilir. Standart uygulamaların dışına çıkarak daha etkileyici dokunuşlar elde etmenize olanak sağlar.

POLİSAN DIŞ CEPHE BOYA VE ÖZELLİKLERİ

POLİSAN EXELANS ENERJİ DÜZ (Kendi Kendini Yıkayan Su Bazlı Dış Cephe Boyası)

Su bazlı, akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, mat dış cephe boyasıdır. Kendi kendini yıkama (hidron) özelliği ile yağan yağmurun yüzeye nüfuz etmeden akmasını sağlar ve yüzeyedeki tozları temizler. Esnek Yapısı ile kılcal çatlakları önler ve yeni kılcal çatlak oluşumuna izin vermez.

Küf, mantar ve yosun oluşumunu önler. Yüzeye nefes alma imkanı vererek biriken nemin iç ve dış cephelere zarar vermesini engeller. Özel formulü sayesinde her mevsim kolayca uygulanır. Yüksek su itici özelliğiyle yüzeyin su geçirmesine izin vermez. Yüksek alkali direnci ile rutubete, neme ve tuzlu suya karşı dayanıklıdır. Güneş ışınlarının boya filmini deforme etmesini ve renk değiştirmesini önleyerek uzun süreli kullanıma olanak verir. Özel Yapısı ile çevre dostu dış cephe boyasıdır.

İlk kez uygulanacağı yüzeylerde kirli veya gevşek dokular, eski boyalı yüzeylerde de kabarmış veya tozlu kısımlar temizlenerek EXELANS ASTAR ile astarlanmalıdır. Kireci fazla olan ham sıvalı yüzeylerin, astar ve boya uygulaması yapılmadan önce 1 hacim sirke ile 1 hacim su karıştırılarak yıkanması tavsiye edilir. Çatlaklar EXELANS MACUN ile doldurulmalıdır.

POLİSAN NATURA A1 AKRİLİK (Su Bazlı, Akrilik Dış Cephe Boyası)

Su bazlı, akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, mat dış cephe boyasıdır. Yüksek alkali direncine sahiptir. Güneş ışınlarına, yağış, nem ve deniz kıyısındaki tuzlu neme karşı son derece dayanıklıdır. Kolay sürülen, iyi örtücülük sağlayan, koruyucu ve dekoratif bir boyadır.

Beton, siva, tugla, eternit vb. mineral yüzeyler üzerine uygulanir. İlk kez uygulanacağı yüzeylerde kirli veya gevşek dokular, eski boyalı yüzeylerde de kabarmış veya tozlu kısımlar temizlenerek su ile 1'e 5 oranında inceltilmiş NATURA POLİZOLAN ile astarlanmalıdır.

Kireci fazla olan ham sıvalı yüzeylerin, astar ve boya uygulaması yapilmadan önce 1 hacim sirke ile 1 hacim su karıştırılarak yıkanması tavsiye edilir. Çatlaklar NATURA AKRILIK MACUN ile doldurulmalıdır.

POLİSAN EXELANS GRENLİ (Kendi Kendini Yıkayan Su Bazlı Grenli Dış Cephe Kaplaması)

Su bazlı, akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, ince desenli rulo ile uygulanan, rulo ile desen verilen, grenli mat dış cephe kaplamasidir. Kendi kendini yıkama (hidron) özelliği ile yağan yağmurun yüzeye nüfuz etmeden akmasını sağlar ve yüzeyedeki tozları temizler. Esnek yapisi ile kılcal çatlakları önler ve yeni kılcal çatlak oluşumuna izin vermez. küf, mantar ve yosun oluşumunu önler. Yüzeye nefes alma imkanı vererek biriken nemin iç ve dış cephelere zarar vermesini engeller. Özel formulü sayesinde her mevsim kolayca uygulanir. Yüksek su itici özelliğiyle yüzeyin su geçirmesine izin vermez. Yüksek alkali direnci ile rutubete, neme ve tuzlu suya karşı dayanıklıdır. Güneş ışınlarının boya filmini deforme etmesini ve renk değiştirmesini önleyerek uzun süreli kullanıma olanak verir.

Grenli yapısı ile dekoratif bir görüntü veren, grenli yapının rulo uygulaması sırasında homojen olarak kolayca dağılmasını sağlayan, özel yapısı ile çevre dostu dış cephe kaplamasıdır.

İlk kez uygulanacağı yüzeylerde kirli veya gevsek dokular, eski boyalı yüzeylerde de kabarmış veya tozlu kısımlar temizlenerek EXELANS ASTAR ile astarlanmalıdır. Kireci fazla olan ham sıvalı yüzeylerin, astar ve boya uygulaması yapılmadan önce 1 hacim sirke ile 1 hacim su karıstırılarak yıkanması tavsiye edilir. Çatlaklar EXELANS MACUN ile doldurulmalıdır.

POLİSAN PRİMERA SİLIKONLU (Su Bazlı, Silikonlu, UV Dirençli Dış Cephe Boyası)

Saf akrilik bağlayıcı esaslı, silikon katkılı son kat dış cephe boyasıdır. Yüksek alkali direncine sahip, güneş ışınlarına, yağış, nem ve deniz kıyısındaki tuzlu neme karşı son derece dayaniklidir. Kolay sürülen, iyi örtücülük sağlayan, koruyucu ve dekoratif bir boyadır. Beton, sıva, tugla, eternit vb. mineral yüzeylerde kullanılır. İçerisindeki silikon sayesinde su itici özelliğe sahiptir. Su geçirmez ve buhar geçirgen özelliği nemin dışarı atilmasını sağlar.

İlk kez uygulanacağı yüzeylerde kirli veya gevşek dokular, eski boyalı yüzeylerde de kabarmış veya tozlu kısımlar temizlenerek NATURA POLİZOLAN veya PRİMERA ASTAR ile astarlanmalıdır.

Kireci fazla olan ham sıvali yüzeylerin, astar ve boya uygulaması yapılmadan önce 1 hacim sirke ile 1 hacim su karıştırılarak yıkanması tavsiye edilir. Çatlaklar NATURA AKRILIK MACUN ile doldurulmalıdır.

 POLİSAN PRİMERA AKRİLİK (Su Bazlı, Akrilik Dış Cephe Boyası)

Su bazlı, saf akrilik bağlayıcı esaslı, son kat dış cephe boyasıdır. Yüksek alkali direncine sahip, güneş ışınlarına, yağış, nem ve deniz kıyısındaki tuzlu neme karşı son derece dayanıklıdır. Kolay sürülen, iyi örtücülük sağlayan, koruyucu ve dekoratif bir boyadır. Beton, sıva, tuğla, eternit vb mineral yüzeylerde kullanılır.

İlk kez uygulanacağı yüzeylerde kirli veya gevşek dokular, eski boyalı yüzeylerde de kabarmış veya tozlu kısımlar temizlenerek PRIMERA SILIKONLU DIŞ CEPHE ASTARI ile astarlanmalıdır.

Kireci fazla olan ham sıvalı yüzeylerin, astar ve boya uygulaması yapılmadan önce 1 hacim sirke ile 1 hacim su karıştırılarak yıkanması tavsiye edilir. Çatlaklar NATURA AKRİLİK MACUN ile doldurulmalıdır.

Polisan Exelans Enerji Dış Cephe Mantolama Fiyatları için tıklayınız.Etiketler : polisan, mantolama, exelans enerji, dış cephe boya


Benzer Konular Kategoriler Hatalı Mantolama Sökümü Nasıl Yapılır Isı Yalıtımında Yanlışlar ve Doğrular Bina Dış Cephe Kaplamaları Bina Isı Kayıpları ve Isı Yalıtımı Söve Uygulamaları İş Süreçlerimiz Dış Cephe Mantolama American Siding Bina Ses Yalıtımı BTB Üzerine Mantolama Yapılırmı Mantolama Üzerine Klima Montajı Nasıl Yapılır Mantolama Teknik Detaylar Mantolama Teklifi Örneği Çatı Yalıtımı Dış Cephe Giydirme Sistemleri Binalarda Isı Yalıtımı Temel Su Yalıtımı Yangın Yalıtımı ve Yangın Yalıtım Malzemeleri Mantolamamı Nasıl Koruyabilirim Taşyünü
Site Haritası Hakkımızda Hizmetlerimiz Mantolama Isı Yalıtımı İş Süreçlerimiz Referanslar Bize Ulaşın Basında GNYAPI Sitemap Site Haritası
İnsan Kaynakları İK Politikamız Açık Pozisyonlar Başvuru Formu
Ustalara Özel Eğitim Talebi Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.

Keşif Formu
ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
Ayrıcalıklar
GNYAPI AYRICALIKLARI
Estetik Tasarım
ESTETİK TASARIM
GNYAPI Kurumsal
GNYAPI KURUMSAL