MANTOLAMA FİRMALARI

İstanbul mantolama firmalarının sayısının yaklaşık olarak 3.000 civarında olduğu tahmin edilmektedir, peki bu mantolama firmalarının seçiminde nelere dikkat edilmesi gerekir ?

Mantolama işi yapan firmalar seçiminde öncelikle iyi bir alt yapı ve teknik kadroya sahip, hiçbir işi yarım bırakmamış uygulama hakkında tam bilgiye sahip, uygulama ve iş güvenliği alanında eğitimli ekipleri olan firmalar tercih edilmelidir.

Mantolama şirketleri izoder (ısı su ses ve yangın yalıtımcıları derneği ) üyesi değilse, yaptığı iş için sorumlu olduğu bir kurum olmayacağı için, işi gerektiği gibi yapmayabilir,ısı yalıtım firmaları seçiminde izoder üyelerini tercih etmeniz ısı yalıtımı uygulamasının doğru yapılması anlamına gelmektedir.

Uygulamayı yapan mantolama firmaları yaptığı işin arkasında durabilmelidir. Mantolama şirketi hem işçiliğe hem de kullanılan malzemeye tedarikçi ve kendisi en az 5 sene garanti verebilmelidir. Uygulamada TS ve CRN standartlarına uygun üreticinin garanti verdiği malzemeler kullanılmalıdır.

İşe başlanmadan önce mantolama şirketi ile mutlaka sözleşme imzalanmalı ve tüm şartları detaylı olarak sözleşmede belirtilmelidir.

Mantolama Firmaları mutlaka uygulamada çalışacak personelin SGK girişlerini bina/site yönetimleri istemeden kendiğilinden vermelidir.

Bina keşfi (yerinde inceleme) yapmadan ezbere mantolama fiyatları veren firmalar olduğu gibi bunun tersini yapan yani binayı yerinde inceleyen ve buna göre en doğru mantolama fiyatları veren firmalar tercih edilmelidir.Etiketler : mantolama firmaları, mantolama şirketleri


Benzer Konular Kategoriler Hatalı Mantolama Sökümü Nasıl Yapılır Isı Yalıtımında Yanlışlar ve Doğrular Bina Dış Cephe Kaplamaları Bina Isı Kayıpları ve Isı Yalıtımı Söve Uygulamaları İş Süreçlerimiz Dış Cephe Mantolama American Siding Bina Ses Yalıtımı BTB Üzerine Mantolama Yapılırmı Mantolama Üzerine Klima Montajı Nasıl Yapılır Mantolama Teknik Detaylar Mantolama Teklifi Örneği Çatı Yalıtımı Dış Cephe Giydirme Sistemleri Binalarda Isı Yalıtımı Temel Su Yalıtımı Yangın Yalıtımı ve Yangın Yalıtım Malzemeleri Mantolamamı Nasıl Koruyabilirim Taşyünü
Site Haritası Hakkımızda Hizmetlerimiz Mantolama Isı Yalıtımı İş Süreçlerimiz Referanslar Bize Ulaşın Basında GNYAPI Sitemap Site Haritası
İnsan Kaynakları İK Politikamız Açık Pozisyonlar Başvuru Formu
Ustalara Özel Eğitim Talebi Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.

Keşif Formu
ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
Ayrıcalıklar
GNYAPI AYRICALIKLARI
Estetik Tasarım
ESTETİK TASARIM
GNYAPI Kurumsal
GNYAPI KURUMSAL