DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

 

Polisan Exelans Grenli Dış Cephe Boyası

Su bazlı, kendi kendini yıkayan, grenli, kaplama. Su bazlı, akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, silikonlu ince desenli rulo ile uygulanan, rulo ile desen verilen, grenli mat dış cephe kaplaması dır.

Polisan Exelans Grenli Dış Cephe Boya Fiyatları ...... TL


Polisan Natura A1 Silikonlu - Grenli Dış Cephe Boyası

Su bazlı, silikonlu, grenli kaplama. Su bazlı, akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, ince desenli rulo ile uygulanan, rulo ile desen verilen, grenli, mat dış cephe kaplamasıdır.

Polisan Natura A1 Silikonlu - Grenli Dış Cephe Boya Fiyatları ...... TL


Polisan Exelans Dekoratif Grenli Dış Cephe Boyası

Su bazlı, dekoratif amaçlı hazır sıva. Su bazlı, akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, silikon katkılı, ince desenli rulo ile uygulanan, rulo ile desen verilen, grenli, beyaz renkte, mat, dekoratif görüntü vermek için önerilen hazır sıva. 

Polisan Exelans Dekoratif Grenli Dış Cephe Boya ...... TL

Polisan Exelans Anti-Aging - Düz Dış Cephe Boyası

Su bazlı, kendi kendini yıkayan boya. Su bazlı,  akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, esnek, silikonlu, solmaya karşı dirençli, mat, dış cephe boyasıdır.

Polisan Exelans Anti-Aging - Düz Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Polisan Exelans Düz Dış Cephe Boyası

Su bazlı, kendi kendini yıkayan boya. Su bazlı, akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, silikonlu, mat dış cephe boyasıdır.

Polisan Exelans Düz Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Polisan Natura A1 Silikonlu - Düz Dış Cephe Boyası

Su bazlı, silikonlu boya. Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı,  silikonlu dış cephe boyasıdır.

Polisan Natura A1 Silikonlu - Düz Dış Cephe Boya Fiyatları ......TL


Polisan Natura A1 Silikonlu - Texture Dış Cephe Boyası

Su bazlı, silikonlu, mat kaplama. Su bazlı , akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı , silikon katkılı, ince desenli rulo ile uygulanan, rulo ile desen verilen, texture, mat dış cephe kaplamasıdır.

Polisan Natura A1 Silikonlu - Texture Dış Cephe Boya fiyatları .... TL


Jotun Jotashield Super Durable Dış Cephe Boyası

Jotashield Super Durable, konvansiyonel boya sistemlerine kıyasla dört kat yaşam ömrü sunan yeni dış cephe ürünüdür. Bir binanın ortalama yaşam süresine denk gelen 20 yıl boyunca yapıyı dış koşullara karşı korurken estetik bir görünüm kazandırır. 

Jotun Jotashield Super Durable Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Jotun Jotashield Extreme Dış Cephe Boyası

Klasik bir dış cephe boyası, güneş ışınıyla gelen kızılötesi ışınların sadece bir kısmını geri yansıtır. Geri kalan kızıl ötesi ışınlarını ise bina, içine çeker. Bu ısı, binanın iç cephesine doğru ilerler ve iç ortam sıcaklığının artmasına neden olur.

Jotun Jotashield Extreme Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Jotun Jotashield Topcoat Silk Dış Cephe Boyası

%100 saf akrilik bağlayıcılı, yüksek kaliteli, zorlu iklim koşulları ve UV dayanımı için üretilmiş, çevre dostu, dış cephe boya serisidir. Düşük kir tutma özelliklerine sahiptir. 

Jotun Jotashield Topcoat Silk Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Jotun Jotashield Tex Ultra Dış Cephe Boyası

Üstün çatlak köprüleme özelliğine sahip, esnek boya sistemi 1.4mm'ye kadar çatlak köprüleme özelliğine sahip esnek boya sistemi; %100 saf akrilik, yüksek kaliteli, UV dayanımlı, çevre dostu, dış cephe boyası. Yarı mat, portakal kabuğu görünümündedir. 

Jotun Jotashield Tex Ultra Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Jotun Jotashield Tex Fine Dış Cephe Boyası

Yarı mat, dayanıklı, esnek ve ince tekstürlü dış cephe boyası.%100 saf akrilik, çevre dostu, binaların dış cepheleri için su ve alkali dayanımı sağlayan özel bağlayıcılı, 0.5mm'ye kadar çatlak köprüleme özelliğine sahip dış cephe boyası.

Jotun Jotashield Tex Fine Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Weber.texSFLEX(Serpo Flex) Dış Cephe Boyası

UV ile kürlenen, -40oC ile 60oC arasında esnekliğini kaybetmeyen, elastomerik, grenli dış cephe boyasıdır.
Kolay ve hızlı uygulama olanağı sağlar.Süper elastik yapısıyla çatlaklara karşı dayanıklıdır.Yüzeylere nefes aldırır.

Weber.texSFLEX(Serpo Flex) Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Weber.texflex(Serpo Flex 0) Dış Cephe Boyası

Akrilik emülsiyon esaslı, süper elastik, dış cephe boyası. Yüzeylere nefes aldırır.  Dış etkenlere karşı dayanıklıdır.  Süper elastik yapısıyla kılcal çatlaklara karşı dayanıklıdır.

Weber.texflex(Serpo Flex 0) Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


WeberSL 100 Dış Cephe Boyası  

Siliko-Silikat teknolojisi ile üretilmiş, mineral yüzeye moleküler bağlarla bağlanan, çözünmeyen kristal yapıda, çevreye duyarlı, inorganik, silikat ve silikon esaslı, mat dış cephe boyası. Yüksek yüzey mukavemetine sahiptir. Yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir.  Düşük su emiciliğine sahiptir. 

WeberSL 100 Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Weber.texXR(Serpo Coat 0) Dış Cephe Boyası

Akrilik emülsiyon esaslı, son kat mat dış cephe boyası. Uzun yıllar güzelliğini koruyan, kalıcı renklere sahiptir. 
Yüzeylere nefes aldırır.  Dış etkenlere karşı dayanıklıdır.  Yüksek örtücülük ve aderansa sahiptir.

Weber.texXR(Serpo Coat 0) Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Weber.texXT(Serpo Silcoat 0) Dış Cephe Boyası

Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı, son kat mat dış cephe boyası. Uzun yıllar güzelliğini koruyan, kalıcı renklere sahiptir.  Yüzeylere nefes aldırır.  Dış etkenlere karşı dayanıklıdır.  Su itme özelliği vardır.  Yüksek örtücülük ve aderansa sahiptir.

Weber.texXT(Serpo Silcoat 0) Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Weber.texXS Dış Cephe Boyası

 Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı, son kat mat dış cephe boyası. Uzun yıllar güzelliğini koruyan, kalıcı renklere sahiptir. Yüzeylere nefes aldırır. Dış etkenlere karşı dayanıklıdır  Su itme özelliği vardır.  Yüksek örtücülük ve aderansa sahiptir.

Weber.texXS Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Filli Boya AmphiSilan Dış Cephe Boyası

Yeni labirent dokusu sayesinde duvardaki nem kolayca dışarı atılır ve böylece yapı malzeme standartlarına uygun uygulama yapıldığında boyanın dökülmesi tamamen engellenmiş olur. Ağır iklim şartlarına karşı geliştirilen silikon bağlayıcı dolgu pigment sistemi sayesinde boya yüzeyle tamamen bütünleşir ve uzun yıllar dayanıklı kalır. Kullanılan özel pigmentler sayesinde oluşturulan fotokatalitik merkezler, yüzeyde biriken kirleri okside ederek parçalar ve yüzeyin temiz kalmasını sağlar. Silikon esaslı bağlayıcı sistemi ile yüksek UV direnci sağlanır. Uygulandığı yüzeylerdeki yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Kullanırken sıçramaz ve damlamaz.

Filli Boya AmphiSilan Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Filli Boya AmphiSilan-W Dış Cephe Boyası

AmphiSilan-W içerdiği etken katkılar sayesinde yüzeylerde küf, mantar ve yosun oluşmasına karşı direnç gösterir. AmphiSilan-W ayrıca özel dokusu, silikon yapısı ile ideal su iticilik özelliğine sahiptir, yüksek yapışma gücü ile yüzeyle bütünleşir. Bu şekilde uygulandığı yüzeyler dökülmez, kabarmaz. Kullanılan özel pigment ve bağlayıcıların UV ışınlarına ve iklim şartlarına karşı gösterdikleri dayanıklılık sayesinde renkler uzun yıllar boyunca solmaz. AmphiSilan-W kolay uygulanır, yüzeylerde silikon katkısı sayesinde kolay yayılır. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.

Filli Boya AmphiSilan-W Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Filli Boya Betakril Dış Cephe Boyası

Mükemmel örtme gücüne sahip Betakril, yapısında kullanılan pigmentler sayesinde yüksek UV direncine sahiptir. Uygulandığı yüzeylere üstün aderans gücüyle çok iyi tutunur. Atmosfer koşullarına, kirliliğe, güneş ışınlarına, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır. Uygulandığı yüzeylere yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Kullanırken sıçramaz ve damlatmaz. Nefes alma özelliği sayesinde yüzeyde oluşan nemin dışarı çıkabilmesini sağlar.

Filli Boya Betarkril Dış Cephe Boyası Fiyatları ..... TL


Filli Boya Caparol Kort Boyası

Minera lzeminler üzerinde yüksek yapışma kabiliyeti olup, mükemmel örtme gücü ile en zor zeminlerde tatmin edici sonuçlar oluşturur. Atmosferin aşındırıcı etkilerine karşı dirençlidir. Renk solması ve sararma yapmaz. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir ve çatlama, dökülme yapmaz. Yağlara,zayıf asit ve bazlara dayanıklıdır.

Filli Boya Caparol Kort Boya Fiyatları ..... TL


Filli Boya Muresko Silakril Dış Cephe Boyası

Hidrofobik bağlayıcı yapısı ve silikondan elde edilen avantajları ideal şekilde birleştirerek, dış cephede ihtiyaç duyulan özellikleri tek başına bünyesinde barındırır. Silikonun özelliklerini optimum oranda yansıtır, böylece iyi nefes alma ve su iticilik özelliklerini bir arada sunar. Silikonun özellikleri sayesinde yüzeylerin daha az ıslanması ve daha çabuk kuruması sağlanmıştır, böylece boyanın yüzeyden soyulup dökülmesi, çatlaması ve kabarması engellenmiştir. Mükemmel örtme gücüne sahip Muresko Silakril, yapısında kullanılan pigmentler sayesinde yüksek UV direncine sahiptir. Uygulandığı yüzeylere üstün aderans gücüyle çok iyi tutunur. Yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar

Filli Boya Muresko Silakril Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Filli Boya AmphiSilan-G Dış Cephe Boyası

Yeni nesil silikon-akrilik emülsiyon esaslı, yüksek renk dayanımı ve su iticiliğine sahip, durumat parlaklığında
yapı son kat dış cephe boyasıdır.

Filli Boya AmphiSilan-G Dış Cephe Boyası İşçilik Fiyatları


Filli Boya AmphiSilan Grenli Dış Cephe Boyası

AmphiSilan Grenli, yüksek nefes alma yeteneğine sahiptir. Silikon yapısındaki gözenekler sayesinde duvardaki nemin engellenmeden dışarı atılmasını sağladığı için dökülme yapmaz. Yağmura karşı dayanıklı, su itici özelliğe sahip oluşu nedeniyle duvarlarınız sürekli kuru kalır. Böylece yüzey kirliliği, yosun ve küflenme oluşmasına sebep olan etkenler en aza inmiş olur. Yüksek örtme gücüne sahiptir.

Filli Boya AmphiSilan Grenli Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Filli Boya Betakril Grenli Dış Cephe Boyası

Üzerine boya gerektirmez, tek kat uygulanabilir. Grenli yapısına uygun özel tanecik yapısına sahip dolgularla geliştirilmiş ve güçlendirilmiştir. Dengeli kuruma özelliği gösterir. Yüksek örtme gücüne sahiptir. Uygulandığı yüzeylere mükemmel aderans gösterir. Yapışma mukavemeti en üst seviyededir. Atmosfer koşullarına, kirliliğe, güneş ışınlarına, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır. Uygulandığı yüzeylere yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Nefes alma özelliği sayesinde yüzeyde oluşan nemin dışarı çıkabilmesini sağlar.

Filli Boya Betakril Grenli Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Filli Boya Muresko Silakril Grenli Dış Cephe Boyası

Üzerine boya gerektirmez, tek kat uygulanır. Benzersiz portakal kabuğu deseni elde edilebilir. Yüksek örtme gücüne sahiptir. Uygulandığı yüzeylere mükemmel aderans gücüyle çok iyi tutunur. Yapışma mukavemeti en üst seviyededir. Atmosfer koşullarına, kirliliğe, U.V. ışınlarına, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır. Uygulandığı yüzeylere yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Nefes alma özelliği sayesinde yüzeyde oluşan nemin dışarı çıkabilmesini sağlar. Su itici özelliği sayesinde duvarlarınız daima kuru kalır.

Filli Boya Muresko Silakril Grenli Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Filli Boya Muresko Silakril Kalın Dişli Grenli Dış Cephe Boyası

Grenli yapısına uygun özel tanecik yapısına sahip dolgularla geliştirilmiş ve güçlendirilmiştir. Dengeli kuruma özelliği gösterir. Yüksek örtme gücüne sahiptir. Uygulandığı yüzeylere mükemmel aderans gösterir. Yapışma mukavemete en üst seviyededir. Atmosfer koşullarına, kirliliğe, güneş ışınlarına,sürtünme ve darbelere dayanıklıdır. Uygulandığı yüzeylere yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür.Nefes alma özelliği sayesinde yüzeyde oluşan nemin dışarı çıkabilmesini sağlar.

Filli Boya Muresko Silakril Kalın Dişli Grenli Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Marshall Masterpro Elastomerik Dış Cephe Boyası

%100 Saf akrilik yapıda UV ışınları yardımı ile kürleşerek, çapraz bağlar ile sertleşen elastomerik yalıtım boyasıdır. Su geçirmeme özelliğinden dolayı dış yüzeylerde kullanılır. Değişken nem oranlarında ve değişken sıcaklıklarda esnekliğini koruyarak; oluşabilecek yüzey gerilim kaynaklı ince, kılcal / küçük çatlaklıkların oluşmasını önleyen elastik film oluşturur. Her türlü yeni ve eski yüzeylerde kullanılabilinir. Uzun ömürlü mükemmel bir kaplama malzemesidir.

Marshall Masterpro Elastomerik Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Marshall Masterpro Saf Akrilik Dış Cephe Boyası

%100 saf akrilik esaslı, yüksek örtücülüğe sahip, sert iklim koşullarına dayanıklı, neme ve suya yüksek dayanım gösteren, yarı mat görünümlü dış cephe duvar boyasıdır. UV direnci sayesinde parlaklık ve rengin uzun yıllar kalıcı olmasını sağlar. Dış cephe ile sert iklim koşulları arasında oluşturduğu mükemmel bariyer sayesinde yıllarca koruma sağlar.

Marshall Masterpro Saf Akrilik Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Marshall Akrikor Silikonlu Flat Dış Cephe Boyası

Silikon modifiye latex bağlayıcı yapısında, su emme özelliği çok düşük, su buhar geçirgenliği çok yüksek, atmosfer koşullarına, güneş ışınlarına, sürtünme ve aşınmaya dayanıklı, uygulandığı yüzeyleri yıllarca koruyan, düz dış cephe duvar boyasıdır.

Marshall Akrikor Silikonlu Flat Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Marshall Akrikor Silikonlu Grenli Dış Cephe Boyası

Akrilik bağlayıcının silikon ile modifiye edilmesiyle neme, suya yüksek dayanım gösteren dış cephe kaplamasıdır. Kalın ve örtücü film oluşturur. Uygulandığı yüzeylere grenli olması nedeni ile dekoratif bir görünüm verir.

Marshall Akrikor Silikonlu Grenli Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Marshall Akrikor Akrilik Flat Dış Cephe Boyası

Latex bağlayıcı yapısında, nefes alma özelliğine sahip, güneş ışınlarına, sürtünme ve aşınmaya dayanıklı, uygulandığı yüzeyleri koruyan, yüksek kir tutmama özelliği ile estetik görünümün korunmasını sağlayan, zamanla renk değişimini engelleyen, düz görünümlü,uzun ömürlü dış cephe boyasıdır.

Marshall Akrikor Akrilik Flat Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Marshall Akrikor Akrilik Grenli Dış Cephe Boyası

Latex bağlayıcı yapısında, nefes alma özelliğine sahip, güneş ışınlarına, sürtünme ve aşınmaya dayanıklı, uygulandığı yüzeyleri koruyan, yüksek kir tutmama özelliği, zamanla renk değişimini engelleyen,uzun ömürlü dış cephe boyasıdır. Uygulandığı yüzeylere grenli olması nedeni ile dekoratif bir görünüm verir.

Marshall Akrikor Akrilik Grenli Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Marshall Protect Silikonlu Flat Dış Cephe Boyası

Silikon modifiye latex bağlayıcı yapısında, su emme özelliği çok düşük, su buhar geçirgenliği yüksek, atmosfer koşullarına, güneş ışınlarına, sürtünme ve aşınmaya dayanıklı, kir tutmama özelliği ile estetik görünümün korunmasını sağlayan uzun ömürlü dış cephe duvar boyasıdır.

Marshall Protect Silikonlu Flat Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Dyo Nanotex Dış Cephe Boyası

Nanoteknoloji ile üretilmiş, dekoratif dış cephe boyasıdır. Su bazlı Mat görünümlü.Işıkla kendini temizleyen-Fotokatalitik Küf, mantar ve bakteri gelişimine dirençli. Su iticiliği yüksek. TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Nanotex Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Dyo Teknotex Dış Cephe Boyası

Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı, dış cephe boyasıdır. Su bazlı. Mat görünümlü.  Yağmur suyu ile kendi kendini temizleyen.  Küf, mantar ve bakteri gelişimine dirençli.  Su iticiliği yüksek. TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Teknotex Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Dyo Dyolasteks Dış Cephe Boyası

Saf akrilik esaslı dış cephe boyası.  Esnek.  Su bazlı.  Mat görünümlü.  Küf gelişimine dirençli.  Su iticiliği yüksek.  Örtücülüğü yüksek.  TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Dyolasteks Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Dyo Dyosil Dış Cephe Boyası

Akrilik emülsiyon esaslı, dış cephe boyasıdır.Silikonlu.Su bazlı.Mat görünümlü.Küf gelişimine dirençli.Su iticiliği yüksek.Su ile kendini temizleyen.Örtücülüğü yüksek.TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Dyosil Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Dyo Dyotex Dış Cephe Boyası 

%100 Saf akrilik emülsiyon esaslı, dış cephe boyasıdır.Su bazlı.Mat görünümlü.TS 7847 'ye uygundur. Teknotex Grenli.Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı, dış cephe grenli kaplama malzemesidir.Su bazlı.Mat görünümlü.Yağmur suyu ile kendi kendini temizleyen.Su iticiliği yüksek.TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Dyotex Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Dyo Texture Dış Cephe Boyası

Akrilik emülsiyon esaslı,  grenli dış cephe kaplama malzemesidir.Su bazlı.Mat görünümlü.Yüksek desen verme özelliği.TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Texture Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Düfa Silosan Silikonlu Dış Cephe Boyası

İçerdiği özel silikon sayesinde uygulanan yüzeylerde ; su iticiliği, yüksek su buharı geçirgenliği, neme ve tuzlu suya karşı direnç sağlar. Güneş gören yüzeylerde renk solmasına dirençli özel pigmentler kullanılmıştır. Küf, mantar ve yosuna karşı koruma sağlar. Kir tutmaz böylece uzun yıllar boyanın ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Uygulaması çok kolay çevre ve insan sağlığına duyarlı son kat boyadır. 

Düfa Silosan Silikonlu Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Düfa Silosan Akrilik Düz Dış Cephe Boyası

Neme ve tuzlu suya karşı direnç sağlar. Güneş gören yüzeylerde renk solmasına dirençli özel pigmentler kullanılmıştır. Küf, mantar ve yosuna karşı koruma sağlar. Kir tutmaz böylece uzun yıllar boyanın ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Uygulaması çok kolay çevre ve insan sağlığına duyarlı son kat boyadır. 

Düfa Silosan Akrilik Düz Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Düfa Silosan Silosil Silikonlu Dış Cephe Boyası

İçerdiği özel silikon sayesinde uygulanan yüzeylerde ; su iticiliği,yüksek su buharı geçirgenliği, neme ve tuzlu suya karşı direnç sağlar. Güneş gören yüzeylerde renk solmasına dirençli özel pigmentler kullanılmıştır. Küf, mantar ve yosuna karşı koruma sağlar. Kir tutmaz böylece uzun yıllar boyanın ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Uygulaması çok kolay çevre ve insan sağlığına duyarlı son kat boyadır. 

Düfa Silosan Silosil Silikonlu Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Düfa Silosan Silikonlu Grenli Dış Cephe Boyası

İçerdiği özel silikon sayesinde uygulanan yüzeylerde ; su iticiliği, yüksek su buharı geçirgenliği, neme ve tuzlu suya karşı direnç sağlar. Güneş gören yüzeylerde renk solmasına dirençli özel pigmentler kullanılmıştır. Küf, mantar ve yosuna karşı koruma sağlar. Uygulaması çok kolay çevre ve insan sağlığına duyarlı son kat boyadır. 

Düfa Silosan Silikonlu Grenli Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Casati Verona Line / Verona Sil Dış Cephe Boyası

Silikon katkılı akrilik esaslı DÜZ sonkat dış cephe boyası.Atmosferin yıpratıcı etkilerine (nem, güneş ışını, kir, rüzgar v.b.) mükemmel dayanır. Kolay uygulanır ve kapatıcılığı yüksektir, küf ve yosun üremesine dirençlidir.

Casati Verona Line / Verona Sil Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Casati Verona Line / Verona Sil Grenli Dış Cephe Boyası

Silikon katkılı akrilik esaslı GRENLİ sonkat dış cephe boyası.Atmosferin yıpratıcı etkilerine (nem, güneş ışını, kir, rüzgar v.b.) mükemmel dayanır. Kolay uygulanır ve kapatıcılığı yüksektir, küf ve yosun üremesine dirençlidir.Ayrıca küçük sıva hatalarını da kapatır.

Casati Verona Line / Verona Sil Grenli Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL


Casati Verona Line / Atlantsi Dış Cephe Boyası

Emülsiyon esaslı, silikon katkılı, mat düz görünümlü dış cephe boyasıdır.Neme, güneş ışınlarına, kirlenmeye ve atmosfer koşullarına yüksek direnciyle uzun ömürlüdür. Kapatıcılığı mükemmeldir. Sert elastiki, canlı mat görünümde dekoratif ve koruyucu son kat boyadır.

Casati Verona Line / Atlantsi Dış Cephe Boya Fiyatları ..... TL

Dış Cephe Boya Uygulama Fiyatları, uygulama yapılacak bina özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Dış cephe boya fiyatları için lütfen ücretsiz keşif formumuzu doldurunuz ya da 0216 475 12 41 - 444 4697 numaralı telefonlardan  müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek fiyat bilgisi isteyiniz.Etiketler : dış cephe boya fiyatları


Benzer Konular Kategoriler Hatalı Mantolama Sökümü Nasıl Yapılır Isı Yalıtımında Yanlışlar ve Doğrular Bina Dış Cephe Kaplamaları Bina Isı Kayıpları ve Isı Yalıtımı Söve Uygulamaları İş Süreçlerimiz Dış Cephe Mantolama American Siding Bina Ses Yalıtımı BTB Üzerine Mantolama Yapılırmı Mantolama Üzerine Klima Montajı Nasıl Yapılır Mantolama Teknik Detaylar Mantolama Teklifi Örneği Çatı Yalıtımı Dış Cephe Giydirme Sistemleri Binalarda Isı Yalıtımı Temel Su Yalıtımı Yangın Yalıtımı ve Yangın Yalıtım Malzemeleri Mantolamamı Nasıl Koruyabilirim Taşyünü
Site Haritası Hakkımızda Hizmetlerimiz Mantolama Isı Yalıtımı İş Süreçlerimiz Referanslar Bize Ulaşın Basında GNYAPI Sitemap Site Haritası
İnsan Kaynakları İK Politikamız Açık Pozisyonlar Başvuru Formu
Ustalara Özel Eğitim Talebi Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.

Keşif Formu
ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
Ayrıcalıklar
GNYAPI AYRICALIKLARI
Estetik Tasarım
ESTETİK TASARIM
GNYAPI Kurumsal
GNYAPI KURUMSAL