ÇATI TADİLATI

Çatı Tadilatı sürekli olarak dış etkilere maruz kalan çatıların kullanım süresinin uzatılması, yıpranmış ve kendisinden beklenen görevi yerine getiremeyen çatı malzemelerinin değiştirilerek eski işlevini yerine getirmesi  için yapılır. Çatı tamiri yapılmadan önce baca dipleri, baca sıvaları,çatı iskeleti, su dereleri vb. tüm çatı elemanları uzman bir ekip tarafından en ufak ayrıntılara kadar dikkatli bir şekilde incelenmelidir.

 

Çatı Tadilatı Yapılacak Bölgeler

Kiremit Çatı Tadilatı : Çatı kiremitleri tek tek kontrol edilmeli kırılan kiremitler yenisi ile değiştrilmelidir.

Baca Dibi :  Baca dipleri çeşitli çatı izolasyon malzemeleri ile suya sızmalarına karşı korunmaktadır. Yalıtım malzemeleri hava şartlarının etkileriyle zamanla yıpranır belli dönemlerde çatı dibi kontrol edilerek hazarlı yalıtım malzemelerinin yenisi ile değiştirilmesi gerekir.

Çatı İskeleti : Tahta çatılar atmosferik etkenler nedeni ile zamanla çürüme, kırılma,esneme  vb. hasarlar alabilir ve işlevini tam olarak yerine getiremez, bu hasarlar çatı çökmelerine bile sebebiyet verebilir, hasarlı çatı iskeleti parçalarının yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

Su Yalıtım Örtüsü : Yırtılma delinme veya yıpranmaya maruz kalan su yalıtım örtüleri çatı yalıtım malzemeleri standardına uygun yeni malzemeler ile değiştirilmelidir.

Su Dereleri : Dereler su yalıtım membranı veya sürme esaslı çatı yalıtımı malzemeleri ile kaplanır. Dereler gözden geçirilmesi yırtılan veya kalkan membranlar yenisi ile değiştirilmelidir.


Çatı tadilatı ile ilgili detaylı bilgi almak için 0216 475 12 41 - 444 4697 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman teknik kadromuz size her konuda yardımcı olacaktır.Etiketler : çatı tadilatı, çatı bakım onarım, çatı tamiri


Benzer Konular Kategoriler Hatalı Mantolama Sökümü Nasıl Yapılır Isı Yalıtımında Yanlışlar ve Doğrular Bina Dış Cephe Kaplamaları Bina Isı Kayıpları ve Isı Yalıtımı Söve Uygulamaları İş Süreçlerimiz Dış Cephe Mantolama American Siding Bina Ses Yalıtımı BTB Üzerine Mantolama Yapılırmı Mantolama Üzerine Klima Montajı Nasıl Yapılır Mantolama Teknik Detaylar Mantolama Teklifi Örneği Çatı Yalıtımı Dış Cephe Giydirme Sistemleri Binalarda Isı Yalıtımı Temel Su Yalıtımı Yangın Yalıtımı ve Yangın Yalıtım Malzemeleri Mantolamamı Nasıl Koruyabilirim Taşyünü
Site Haritası Hakkımızda Hizmetlerimiz Mantolama Isı Yalıtımı İş Süreçlerimiz Referanslar Bize Ulaşın Basında GNYAPI Sitemap Site Haritası
İnsan Kaynakları İK Politikamız Açık Pozisyonlar Başvuru Formu
Ustalara Özel Eğitim Talebi Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.

Keşif Formu
ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
Ayrıcalıklar
GNYAPI AYRICALIKLARI
Estetik Tasarım
ESTETİK TASARIM
GNYAPI Kurumsal
GNYAPI KURUMSAL