ROCKWOOL MULTİROCK

Rockwool Multirock genel inşaatlarda, ısı yalıtımının herhangi bir yüke maruz kalmadığı her bölümde kullanılabilen, “çok amaçlı” düşük yoğunluklu bir levhadır. Multirock 1000 x 600 mm ölçülerinde tedarik edilmektedir.

UYGULAMA ALANI

Multirock genellikle ara bölme duvarlarının ve tavan arası odalarının ısı yalıtımı icin kullanılmaktadır. Multirock, tavan arası odalarının yalıtımında, odanın iç tarafındaki merteklerin altına ek bir katman olarak uygulanabilir. Multirock’ı kullanırken ara bölme duvarlarında yangına karşı 30 ilâ 90 dakikalık bir yangın direnci elde edilir.

Dış duvarlardaki boşluklu duvar yalıtımı veya ahşap çerçevelerin içinde uygulanabilir. Oldukça düşük yoğunluğu sebebiyle, Multirock’ın havalandırmalı cephelerde kullanmı tavsiye edilmez.

Isı iletkenlik değeri: 0.037 W/mK
Boyutlar: 1000 x 600 mm
Kalınlık: 40 – 160 mm
Paketleme: paket ve paletEtiketler : Rockwool Multirock


Benzer Konular Kategoriler Hatalı Mantolama Sökümü Nasıl Yapılır Isı Yalıtımında Yanlışlar ve Doğrular Bina Dış Cephe Kaplamaları Bina Isı Kayıpları ve Isı Yalıtımı Söve Uygulamaları İş Süreçlerimiz Dış Cephe Mantolama American Siding Bina Ses Yalıtımı BTB Üzerine Mantolama Yapılırmı Mantolama Üzerine Klima Montajı Nasıl Yapılır Mantolama Teknik Detaylar Mantolama Teklifi Örneği Çatı Yalıtımı Dış Cephe Giydirme Sistemleri Binalarda Isı Yalıtımı Temel Su Yalıtımı Yangın Yalıtımı ve Yangın Yalıtım Malzemeleri Mantolamamı Nasıl Koruyabilirim Taşyünü
Site Haritası Hakkımızda Hizmetlerimiz Mantolama Isı Yalıtımı İş Süreçlerimiz Referanslar Bize Ulaşın Basında GNYAPI Sitemap Site Haritası
İnsan Kaynakları İK Politikamız Açık Pozisyonlar Başvuru Formu
Ustalara Özel Eğitim Talebi Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.

Keşif Formu
ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
Ayrıcalıklar
GNYAPI AYRICALIKLARI
Estetik Tasarım
ESTETİK TASARIM
GNYAPI Kurumsal
GNYAPI KURUMSAL