ROCKWOOL AIRROCK

Rockwool Airrock levhaları 40 – 90 kg/m3 arasında farklı yoğunluklarda üretilmekte ve genellikle bölme duvarların ısı ve ses yalıtımında kullanılmaktadır.

Airrock’ın avantajı, özel koşulları karşılayan yangın dayanımı ile birlikte mükemmel sesemici özelliğidir.

UYGULAMA ALANI

Airrock yangın ve ses yalıtımı için özel koşullar gerektiren uygulamalar için uygundur. Airrock ürün grubu 4 farklı yoğunlukta sunulmaktadır: düşük-normal-yüksek-çok yüksek. Levhalar istenildiğinde yüzeyleri siyah ya da beyaz cam tülü kaplı olarak sevk edilebilir. Yüzeyi cam tülü ile kaplı Airrock aynı zamanda havalandırmalı giydirme cephelerde, ya da yüksek yoğunluklarda, hem iç hem de dış uygulamalarda kullanılan çeşitli akustik elemaların içine temel yalıtım malzemesi olarak da kullanılabilir. 

Airrock levhaların standart ölçüsü 1000x600 mm’dir. Airrock hiçbir mekanik yük taşımaz bu yüzden döşeme ve çatı uygulamaları için uygun değildir.

Isı iletkenlik değeri: 0.035 - 0.037 W/mK
Boyutlar: 1000 x 600 mm
Kalınlık: 30 – 160 mm
Paketleme: paket ve paletEtiketler : Rockwool Airrock


Benzer Konular Kategoriler Hatalı Mantolama Sökümü Nasıl Yapılır Isı Yalıtımında Yanlışlar ve Doğrular Bina Dış Cephe Kaplamaları Bina Isı Kayıpları ve Isı Yalıtımı Söve Uygulamaları İş Süreçlerimiz Dış Cephe Mantolama American Siding Bina Ses Yalıtımı BTB Üzerine Mantolama Yapılırmı Mantolama Üzerine Klima Montajı Nasıl Yapılır Mantolama Teknik Detaylar Mantolama Teklifi Örneği Çatı Yalıtımı Dış Cephe Giydirme Sistemleri Binalarda Isı Yalıtımı Temel Su Yalıtımı Yangın Yalıtımı ve Yangın Yalıtım Malzemeleri Mantolamamı Nasıl Koruyabilirim Taşyünü
Site Haritası Hakkımızda Hizmetlerimiz Mantolama Isı Yalıtımı İş Süreçlerimiz Referanslar Bize Ulaşın Basında GNYAPI Sitemap Site Haritası
İnsan Kaynakları İK Politikamız Açık Pozisyonlar Başvuru Formu
Ustalara Özel Eğitim Talebi Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.

Keşif Formu
ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
Ayrıcalıklar
GNYAPI AYRICALIKLARI
Estetik Tasarım
ESTETİK TASARIM
GNYAPI Kurumsal
GNYAPI KURUMSAL