ROCKWOOL FRONTROCK

Rockwool Frontrock MAX E,çift yoğunluklu, dış cephe sistemleri üstün ısı iletkenlik performansı ve yüksek ses emiciliği sunan bir levhadır.

Frontrock MAX E hafif ya da ağır her türlü sıvalı kaplama sistemi ile kullanılabilir. Lamellalarla karşılaştırıldığında Frontrock MAX E’nin avantajı dış yüzeyinin iyice sıkıştırılmış olmasıdır, bu sayede mekanik bağlantılarla (dübellerle) desteklendiğinde, ağır yüklere, örneğin kalın kaplamalı sıvalı sistemlerle kullanıma uygundur. Mükemmel lambda değeri (0.036 W/mK) ile Frontrock MAX E, aynı kalınlıktaki diğer yalıtım malzemeleri ile karşılaştırıldığında dış cephe için % 15 daha iyi U değeri sağlar.

UYGULAMA ALANI

Frontrock MAX E’ nin, yalıtım kalınlığı ile ilgili sınırlamaların olduğu uygulamalarda kullanılması önerilir. Aynı zamanda mevcut sıvalı bazı duvarların renovasyonu içinde uygundur. Mekanik sabitleme ile sistemin stabilitesi iyileştirilebilir.

Sahip olduğu mükemmel ısı, ses ve yangın performansı ile Frontrock MAX E yoğun olarak dış cephe uygulamarında kullanılır.

Isı iletkenlik değeri: 0.036 W/mK
Boyutlar: 1000 x 600 mm
Kalınlık: 50 – 160 mm
Paketleme: paket ve palet
Uygulama: yapıştırma harcı ve ilave mekanik dübellerEtiketler : Rockwool Frontrock


Benzer Konular Kategoriler Hatalı Mantolama Sökümü Nasıl Yapılır Isı Yalıtımında Yanlışlar ve Doğrular Bina Dış Cephe Kaplamaları Bina Isı Kayıpları ve Isı Yalıtımı Söve Uygulamaları İş Süreçlerimiz Dış Cephe Mantolama American Siding Bina Ses Yalıtımı BTB Üzerine Mantolama Yapılırmı Mantolama Üzerine Klima Montajı Nasıl Yapılır Mantolama Teknik Detaylar Mantolama Teklifi Örneği Çatı Yalıtımı Dış Cephe Giydirme Sistemleri Binalarda Isı Yalıtımı Temel Su Yalıtımı Yangın Yalıtımı ve Yangın Yalıtım Malzemeleri Mantolamamı Nasıl Koruyabilirim Taşyünü
Site Haritası Hakkımızda Hizmetlerimiz Mantolama Isı Yalıtımı İş Süreçlerimiz Referanslar Bize Ulaşın Basında GNYAPI Sitemap Site Haritası
İnsan Kaynakları İK Politikamız Açık Pozisyonlar Başvuru Formu
Ustalara Özel Eğitim Talebi Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.

Keşif Formu
ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
Ayrıcalıklar
GNYAPI AYRICALIKLARI
Estetik Tasarım
ESTETİK TASARIM
GNYAPI Kurumsal
GNYAPI KURUMSAL